МИ

Наша справа народилася після років самостійних подорожей горами, морями та рівнинами світу. Тепер досвід дозволяє нам показати принади активного відпочинку іншим.

Світ сповнений краси. Найдивовижнішу ми знайшли у горах.

Зараз ми – невелика команда однодумців, які залежні від перебування просто неба.

Беремо на себе відповідальність запросити інших лише до місць, які знаємо найкраще, і куди  хочеться повертатися з новою групою мандрівників. Пропонуємо одноденні та багатоденні пішохідні походи, велосипедні походи, а також сплави в Україні та світі. Почали з невеликого, мріємо про більше.

Ми свідомі того, що безвідповідальний масовий туризм є загрозою для екосистеми регіону. В умовах збільшення кількості туристів у горах ми прагнемо сприяти екологічній обізнаності учасників, яких запрошуємо сюди. Розповідаємо, а також особистим прикладом показуємо повагу до природи і відповідальне поводження у горах.

 

НАШІ ПРИНЦИПИ

ЕКОЛОГІЧНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Надаємо перевагу формам туризму, які мають як найменший негативний соціальний, економічний та екологічний вплив на екосистему регіону, а також включають взаємовигідну взаємодію туристів та місцевих мешканців, сприяють розумінню різних культур і традицій.

У своїх походах дотримуємося таких правил поведінки, щоб зменшити сліди людської присутності у диких місцях:

 

формуємо невеликі групи учасників походу;

◆ ходимо вже прокладеними туристичними стежками та використовуємо облаштовані місця для стоянок, оминаючи найбільш дикі ділянки;

◆ ніколи не залишаємо за собою неорганічні відходи та, на скільки це можливо в конкретних умовах, забираємо залишене іншими сміття;

◆ прагнемо зменшити кількість власних відходів у процесі організації походу;

◆ влаштовуємо спеціальні виходи в гори для прибирання.

 

ПРОФЕСІЙНІСТЬ І ДОСВІД

Наші гіди досконало орієнтуються у гірській місцевості та володіють навичками першої медичної допомоги. Кожен із них пройшов не одну сотню кілометрів горами. Провідники дійсно люблять свою роботу і знають про гори все (майже).

 

ПЕРЕВІРЕНІ І РЕТЕЛЬНО ПІДІБРАНІ МАРШРУТИ

Ми щиро захоплені тим, чим займаємося. Тому серед напрямків, які пропонуємо, лише ті, які ми особисто пройшли, вивчили та куди хочемо повертатися знову і знову.

Місця для стоянок – красиві, навантаження – оптимальне, а стежки – прохідні.

 

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД І КОНСУЛЬТУВАННЯ

Наші клієнти отримують безкоштовне професійне консультування з будь-яких питань, як до походу, так і після. З радістю допоможемо підібрати маршрут, порадимо щодо спорядження і підготовки до походу тощо.

 

СПІВПРАЦЯ З МІСЦЕВИМИ МЕШКАНЦЯМИ

Більшість наших провідників – люди, які виросли в оточенні гір. Саме вони найкраще знають місцевість та ставляться до неї із повагою.

Крім того, ми користуємося послугами місцевих виробників, водіїв, господарів садиб тощо.

Співпраця із місцевими мешканцями – шлях до збереження природних ресурсів, підвищення їхнього добробуту та дійсного занурення у місцевість.

 

ЗАПРОПОНУВАТИ БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО СУПРОВОДЖЕННЯ

Хочемо, щоб ці декілька днів, проведені із нами, не були просто хорошими фізичними вправами на тлі неймовірних панорам. Тому окрім технічних навиків, наші гіди – просто хороші люди із цікавим життєвим досвідом, які люблять ділитися у походах своїми історіями та знаннями про історію, культуру, природу місця.

Обов’язковий атрибут у нашому поході – музичні інструменти. Яка ж похідна романтика без гітари? А ще сопілка, губна гармоніка. Чи ви чули колись магічні звуки дримби у горах?

В деяких наших походах ми споглядаємо за небом через телескоп, адже саме в горах найкраща видимість для любительської астрономії.

 

КОЛИ ПОТРІБЕН ПРОФЕСІЙНИЙ ПРОВІДНИК

Піти в похід, безперечно, можна і самому, але вам точно слід звернутися до професіоналів, якщо:

◆ ви погано орієнтуєтеся на місцевості;

◆ вам хочеться відпочити, не думаючи про організаційні питання;

◆ якщо ви обмежені у часі, то налагоджена логістика та продуманий маршрут, запропонований провідником, точно стануть у пригоді;

◆ вам просто потрібна приємна компанія та затишні вечори біля вогнища з новими знайомствами.

І насамкінець…

ЧОМУ ВЗАГАЛІ МИ ХОДИМО У ПОХОДИ?

По-перше, це красиво. Кількаденна мандрівка із рюкзаком за плечима дозволяє дістатися місць, де ночі темніші, а зірки яскравіші; де високогірні панорами перехоплюють подих, який можна зробити на повні груди. Ти ідеш так далеко, поки не перестаєш чути гул міста.

Походи – це фізичне навантаження, так необхідне для здоров’я людини в сучасних досить статичних умовах життя. Кращого тренування тіла, ніж те, що відбувається на гірській стежці просто неба, годі й уявити.

Ведете рухливий спосіб життя? Тоді ось вам чудова можливість перевірити фізичну підготовку та можливості свого організму.

Походи – це вихід із зони комфорту та психологічна розрядка. Цілі тут досить прості та зрозумілі. А досягнувши вершини – отримуєш приємне відчуття виконаного завдання.

Походи можуть дивовижним чином урізноманітнити будні. Вже багато років переконуємося, що вони є невичерпним джерелом емоцій, вражень і досвіду.

В горах є шанс знайти те саме натхнення і саме ті відповіді на питання.