fbpx

Статті

Одноденний похід: Попіван (Піп Іван, Чорна Гора)

Одноденний похід: Попіван (Піп Іван, Чорна Гора)

Попіван (Піп Іван) – одна з найпопулярніших вершин України, висотою 2028 м. Гора знаходиться на межі Івано-Франківської та Закарпатської області, є південно-східним кінцем найвищого в Україні Чорногірського хребта. Взимку будівлю на вершині замітає снігом, тому гору називають досить поетично – Білим Слоном.

Read more about Одноденний похід: Попіван (Піп Іван, Чорна Гора)

Одноденний похід: гора Явірник-Ґорґан (1467 м)

Одноденний похід: гора Явірник-Ґорґан (1467 м)

Прогулянка на цю вершину підійде для тих, хто впевнений у своїх силах і готовий подолати за день 15 км з набором висоти понад 900 м. Краще починати не пізніше 10 години.

Read more about Одноденний похід: гора Явірник-Ґорґан (1467 м)

Одноденний похід: Білий Камінь

Одноденний похід: Білий Камінь

Білий Камінь – геологічна пам’ятка природи у вигляді високої скелі неподалік сіл Дора (присілку Яремчі) та Делятин. Маршрут до нього – простий, підійде для короткої прогулянки в будь-яку погоду. 

Read more about Одноденний похід: Білий Камінь

Одноденний похід: гора Маковиця

Одноденний похід: гора Маковиця

Маковиця невисока гора на схід від Яремче. Це чудовий варіант для короткої та легкої прогулянки. По дорозі на Маковицю ви пройдете через древній ліс, попри величезні скелі, де за легендами переховувався Олекса Довбуш, а також вийдете на відкриту полонину звідки можна побачити чудові краєвиди.

Read more about Одноденний похід: гора Маковиця

Що взяти у похід

Що взяти у похід

У похід зібратися – не валізу на море спакувати 😎 Тут набагато важливіше точно знати що, як і скільки. Кожна зайва річ – даремне навантаження на спину. Нижче – перелік речей, які знадобляться у багатоденному нескладному поході, коли тепло (травень-жовтень у Карпатах). СПОРЯДЖЕННЯ У кожного Рюкзак (від 50 л) із дощовиком Необхідний об’єм рюкзака залежить від компактності спорядження.Read more about Що взяти у похід[…]

Scroll Up